REMONTY SŁUPSK

Pic 1

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

76-200 SŁUPSK, strona do sprzedaży
tel. 692851633

bigcentrum @ wp.pl

WSPÓŁPRACA

* wspólpracujemy z najlepszymi hurtowniami i sklepami budowlano - montażowymi, instalatorskimi, ZAPEWNIAJĄC KLIENTOWI NAJLEPSZE CENY Z DUŻYMI RABATAMI. O nasz cennik usług, prosimy zapytać za pomoca telefonu, lub adresu email.

Pic 2

O NAS

Wykonujemy usługi budowlane, a w szczególności, budowę domów jednorodzinnych pod klucz, oraz kompleksowe remonty. Jesteśmy firmą remontowa która w sposób kompleksowy i profesjonalny zajmie się remontem Twojego mieszkania. Współpracę rozpoczynamy w miejscu, gdzie będziemy prowadzić prace remontowe. Dokonujemy oględzin i pomiarów, podpowiadamy najlepsze rozwiązania funkcjonalne i techniczne. Wspólnie ustalamy harmonogram prac, doradzamy w zakupie odpowiedniego materiału (wspólne zakupy) oraz pomagamy w transporcie i wniesieniu materiału. Remonty przeprowadzamy dokładnie i rzetelnie przy zachowaniu najwyższych standardów. Obszarem naszego działania jest Słupsk i okolice. W szerokim wachlarzu oferowanych przez nas prac znajdą Państwo usługi remontowe takie jak: kładzenie glazury, terakoty, malowanie, lakierowanie, gładzie. Kładziemy również panele, wykładziny, wykonujemy ścianki działowe, zabudowy, a także montaż elementów gotowych.

GALERIA

Arr Left
Pic 3
Pic 4
Pic 5
Arr Right

domki jednorodzinne

Pic 6

Ze wzgledu na kompleksowość wykonywanych usług mamy konkurencyjne ceny
Udzielamy gwarancji na wykonane prace

docieplenia

Pic 7

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem prac wykończeniowych (zwłaszcza wnętrzarskich) takich jak:

elektryka, hydraulika, montaż okiem i drzwi, ścianki działowe z luksferów, sufity podwieszane, ogrodzenia, w tym murki z cegły klinkierowej, kładzenie polbruku i kostki granitowej